Medale Mistrzostw Świata naszych zawodniczek
Fantastyczne, jeszcze ciepłe wiadomości z Mistrzostw Świata, w których pod wodzą Pani Ani Pietrzak startowały nasze zawodniczki. Oliwia Szydłowska zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kategorii solo pompom teen oraz została uznana najlepszą zawodniczką wszystkich kategorii solowych. Maja Kaszkiewicz oraz Ania Janek zdobyły II wicemistrzostwo świata w kategorii small groups pompom youth. Dodatkowo Ania Janek startując w parze z koleżanką z Aleksandrowa Łódzkiego zajęła piąte miejsce w kategorii duo baton youth. Ogromne gratulacje dla dziewczyn i Pani Ani!!!


21.06.2021
Nasze mażoretki z sukcesami w Grand Prix
I International Gran Prix już za nami. Online Majorettes International Grand Prix to otwarty konkurs dla mażoretek i cheerleaderek ze wszystkich krajów, należących do wszystkich stowarzyszeń. W konkursie startowało wiele krajów min : Republika Czeska, Polska, Węgry, Rumunia, Kazachstan. Zawodniczki z naszego klubu także wzięły udział stając na podium w dwóch kategoriach tanecznych. Oliwia Szydłowska - 1 miejsce w kategorii solo pompon senior, Ania Janek - 3 miejsce w kategorii solo pompon junior. Udział wzięły również - Maja Kaszkiewicz solo flaga junior, Lena Jurkiewicz solo baton junior, Ania Janek oraz Zosia Różycka - duet baton, Karina Saletnik oraz Alicja Książkiewicz duet pompon. Gratulujemy!


10.06.2021
Ola wygrywa w Grodzisku
Ola Zielińska przedłuża serię zwycięstw w turniejach judo. W Grodzisku po raz kolejny była niepokonana zajmując pierwsze miejsce. Gratulujemy!


09.06.2021
Sukcesy Oliwii Szydłowskiej
Oliwia Szydłowska zdobyła dwa puchary na I International Online Dance Art Festiwal "Happy Dancer". W stylu jazz stanęła na II stopniu podium, a w stylu modern na III. Gratulujemy srebrnego i brązowego medalu naszej pracowitej tancerce!


25.05.2021
Magda ponownie akademicką wicemistrzynią Polski
Akademickie wicemistrzostwo 🥈 Polski dla Magdaleny Jarkowskiej. Magda stoczyła pięć walk, cztery kończąc przed czasem. W finale musiała uznać wyższość rywalki, ale zawody możemy uznać za bardzo udane. Gratulacje!


24.05.2021
Dobra postawa Mateusza w Kutnie
Mateusz Stępień bardzo dobrze zaprezentował się w XIII Mistrzostwach Kutna zdobywając srebrny medal (3:1). Gratulujemy!


17.05.2021
Ola Bezkonkurencyjna w Warszawie
Bardzo udany start naszej zawodniczki Oli Zielińskiej w Warszawie. Ola na turnieju SameJudo Cup po trzech zwycięstwach zajęła pierwsze miejsce w wadze do 29 kg. Gratulujemy!


10.05.2021
Srebrny i brązowy medal Mistrzostw Świata!
Wicemistrzostwo 🥈i drugie Wicemistrzostwo Świata 🥉w tańcu sportowym federacji IDF dla naszej zawodniczki Oliwii Szydłowskiej. W związku z panującą sytuacją zaległe Mistrzostwa świata IDF za 2020 r. odbyły się w formie online. Oliwia zaprezentowała dwie choreografie, jedną przygotowaną przez panią Aleksandrę Żak, w której zajęła 2 miejsce w kategorii disco slow solo młodzieżowcy, a drugą własną, dzięki której Oliwia wywalczyła 3 miejsce w kategorii dance show contemporary solo młodzieżowcy. Gratulacje !


30.03.2021
V miejsce w Pucharze Polski Seniorów
Gratulacje dla naszej zawodniczki, Magdaleny Jarkowskiej 👏. Podczas Pucharu Polski Seniorów w judo Magda zajęła 5 miejsce.


15.03.2021
Eliminacje do Mistrzostw Polski
Gratulacje dla naszej zawodniczki, Oliwii Szydłowskiej 👏. Podczas eliminacji do Mistrzostw Polski (pod patronatem Polskiego Związku Tańca Sportowego) Oliwia zajęła 4 razy 2️⃣ miejsce, i raz 4️⃣.


15.03.2021
Zapraszamy na klubowe randori
Już w najbliższą sobotę 13 marca o godzinie 9:00 rozpoczynamy cykliczne klubowe randori dla wszystkich trenujących w KOKORO. Plan randori dostępny w klubie na tablicy ogłoszeń.

09.03.2021
Zapraszamy na obóz letni
W tym roku obóz letni odbędzie się w Łazach nad morzem. Więcej informacji w zakładce Dla rodzica - ważne informacje

09.03.2021
Pierwszy start młodych judoków w tym roku
Pierwszy, po dłuższej przerwie, start naszych młodszych zawodników możemy uznać za udany. Na turnieju w Tuliszkowie każdy z zawodników stoczył od dwóch do czterech walk. Były zwycięstwa i porażki, ale to jest wpisane w sport. Na pierwszym stopniu podium zameldowała się Aleksandra Zielińska, trzecie miejsce zajął Aleksander Stępień. Piąte miejsca przypadły w udziale Tymkowi Draniewiczowi i Mateuszowi Stępniowi, a siódme Alanowi Mikołajczykowi. Gratulacje za udany występ!

08.03.2021
Medal Mistrzostw Polski Młodzików w judo
Bardzo dobre wieści z Poznania. W Mistrzostwach Polski Młodzików nasz zawodnik Aleksander Lesniak zdobył tytuł wicemistrza Polski w kategorii +90 kg. Sukces Olka cieszy tym bardziej, że jest on przykładem ogromnej pracowitości i sumienności. Olek nie odpuszczał żadnego treningu i ciężko pracował na swój sukces. Gratulacje!

14.12.2020
Kolejne Medale Mistrzostw Polski w tańcu sportowym
Kolejne udane Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym, oraz Puchar Polski PZTS. Na mistrzostwach Oliwia Szydłowska zaprezentowała 4 choreografie i zajęła:
1 miejsce w kategorii disco slow solo młodzieżowcy w choreografii Oli Żak
3 miejsce w kategorii dance show contemporary solo młodzieżowcy
3 miejsce w kategorii fantasy show solo młodzieżowcy
3 miejsce w kategorii free dance solo młodzieżowcy
(Z własnymi choreografiami)
Na Pucharze Polski zdobyła:
1 miejsce w kategorii disco slow solo młodzieżowcy
1 miejsce w kategorii dance show contemporary solo młodzieżowcy
1 miejsce w kategorii free dance solo młodzieżowcy
2 miejsce w kategorii fantasy show solo młodzieżowcy
Gratulujemy!

04.12.2020
XV Mazowiecki Turniej Judo
Bardzo dobry występ naszych najmłodszych zawodników na XV Mazowieckim Turnieju Judo.
Aleksandra Zielińska (1) 🏅
Klaudia Kaźmierczak (2) 🥈
Danill Zabutnenko (2) 🥈
Andrii Zabutnenko (2) 🥈
Alan Mikołajczyk (3) 🥉
Tymon Zwierzchowski (4)
Oliwier Kaźmierczak (5)
Mieszko Piórkowski (5)
W zawodach dzielnie walczyli Sergiusz Lonc, Antek Grzywa, Tymek Draniewicz, Iga Przybylska, Kajetan Piórkowski, Casper Surowiński, Sebastian Wojtysiak nieznacznie tylko ustępując starszym zawodnikom z innych klubów, czasem dopiero po dwóch dogrywkach lub po kontuzji 💪💪💪


07.12.2020
Medal Mistrzostw Polski Młodzieży
W sobotnich Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Józefowie k/Warszawy bardzo dobry występ zanotowała nasza zawodniczka Magdalena Jarkowska. Magda została brązową medalistką Mistrzostw Polski do lat 23. Gratulacje dla zawodniczki! 👏.

30.11.2020
Wygrane Oliwii Szydłowskiej
Gratulacje dla Oliwii Szydłowskiej, której ciężka praca została doceniona na kolejnych zawodach tańca sportowego 👏.
1. miejsce w kategorii dorosłych jazz dance poziom średnio-zaawansowany 🥇
2. miejsce w kategorii dorosłych show dance poziom zawansowany🥈
1. miejsce w kategorii dorosłych modern/contemporary poziom średnio-zaawansowany 🥇

26.10.2020
Medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w judo
Bardzo dobre wiadomości z Mistrzostw Polski juniorów młodszych w Zamościu. Brązowy medal zdobył Aleksander Kovbasiuk. Aleksander w walce o podium pokonał kolegę klubowego Bruno Jesionka, który tym samym zajął również doskonałe, piąte miejsce. Gratulacje dla zawodników!

24.10.2020
Oliwia piąta w Mistrzostwach Polski
Nasza zawodniczka Oliwia Szydłowska, trenująca taniec sportowy i odnosząca sukcesy w tej dyscyplinie nie zwalnia tempa. Gratulujemy Oliwii wspaniałych osiągnięć ‼️👏
We wrześniu odbyło się kilka bardzo ważnych zawodów, pierwsze to Krajowe Mistrzostwa Polski IDO, gdzie wystartowała pierwszy raz w życiu w nowej federacji i zajęła 5 miejsce w kategorii Modern 17+ Duety oraz 6 miejsce w kategorii Show Dance 17+ Soliści. Poziom był ogromnie wysoki. Tydzień po tym wydarzeniu odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski w innej federacji PZTS-sport , gdzie w aż 4 kategoriach: Fantasy Show, Disco Slow, Free Dance, Solo młodzieżowcy zajęła 1. miejsca, a w kategorii Contemporary - 4. miejsce."

12.10.2020
Starty Judoków
W sobotę 10 października nasi zawodnicy wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbywały się w Warszawie. Na najwyższym stopniu podium stanęli Aleksander Leśniak i Nazar Hornich, 3. miejsce zajął Aleksander Piłka. Na 5. miejscu zameldował się Jakub Cichomski. MUKS Kokoro w klasyfikacji medalowej chłopców zajął 1. miejsce. Gratulacje dla zawodników i trenera!


12.10.2020
Medal Akademickich Mistrzostw Polski
Miło nam poinformować o udanych startach naszych zawodników. W czwartek w Akademickich Mistrzostwach Polski wystartowała Magdalena Jarkowska. Magda została akademicką wicemistrzynią Polski.
W Warszawie w eliminacjach do Mistrzostw Polski juniorów młodszych bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Awans uzyskali Oleksandr Kovbasiuk (1), Bruno Jesionek (2), Artur Skromyda (3) oraz Maksym Kitsan (7). Gratulacje dla zawodniczki i zawodników KOKORO
Gratulujemy!

9.10.2020
Judo - start sezonu
Zawody gonią zawody. Sochaczew x 2, Wrocław, Warszawa. Czas podsumować ostatnie starty naszych zawodników, gdyż jest się czym chwalić.
W Sochaczewie w Pucharze Polski Juniorów debiutująca w wadze 48 kg Natalia Stokłosa wygrywa zdobywając złoty medal. Na piątym miejscu zawody kończy Yurii Kalinchyk. Dla odmiany w Sochaczewie, w turnieju dzieci nasi najmłodsi zajmują:
1 miejsce - Jakub Cichomski
2 miejsce - Aleksandra Kowal i Daniil Zabutnenko
3 miejsce - Alicja Książkiewicz, Tymoteusz Draniewicz i Sergiusz Lonc
4 miejsce - Claudia Kaźmierczak
5 miejsce - Barbara Olesiejuk i Casper Surowiński
7 miejsce - Olivier Kaźmierczak
W zawodach International Judo League we Wrocławiu osiągamy następujące wyniki:
1 miejsce - Claudia Kaźmierczak
3 miejsce - Aleksandra Kowal, Jakub Cichomski, Tadeusz Książkiewicz, Oleksii Lesniak, Oleh Pilka, Daniil Zabutnenko
5 miejsce - Yulia Kritsak, Oleksandr Diakiv, Tymoteusz Draniewicz, Sergiusz Lonc
7 miejsce - Barbara Olesiejuk
Wreszcie największy turniej międzynarodowy w Polsce - Warsaw Judo Open, który zgromadził na starcie 1650 zawodniczek i zawodników. Bardzo dobra postawa Natalii Stokłosa i trzecie miejsce w kategorii -48 kg do lat 21. Gratulacje dla wszystkich startujących!
14.10.2019
Mistrzostwo Polski
W Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Sambo. Po raz kolejny Mistrzynią Polski w wadze do 64 kg została Magdalena Jarkowska.
W tym samym dniu odbył się również pierwszy turniej dla dzieci w Sambo, w którym wystartowało dziesięcioro naszych zawodników. W turnieju brały udział również dzieci z innych dyscyplin sportu, między innymi jujitsu, BJJ itp. Nasi nie dali szans przeciwnikom zdobywając komplet złotych medali. Pierwsze miejsca zajęli: Claudia Kaźmierczak, Aleksandra Kowal, Alicja Książkiewicz, Jakub Cichomski, Tymoteusz Draniewicz, Paweł Hase, Olivier Kaźmierczak, Tadeusz Książkiewicz, Sergiusz Lonc oraz Casper Surowiński Gratulacje dla Mistrzyni i wszystkich startujących!
18.06.2019
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Judo
Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że nasza zawodniczka Natalia Stokłosa zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Tym samym Natalia obroniła tytuł zdobyty przed rokiem. Na piątym miejscu uplasował się Bruno Jesionek przegrywając walkę o brązowy medal. Poza strefą punktowaną Adrian Kasiński. Gratulacje dla zawodniczki i zawodników
06.05.2019

Wielkopolski Międzynarodowy Puchar Judo - Poznań-Suchy Las - 24 marca
Udany wyjazd do Poznania naszych uczniów. Wystartowaliśmy w kategoriach U10, U12, U14, U16 (Puchar Polski) oraz U18. Dobre walki, zbieranie kolejnych doświadczeń, to był główny cel naszego wyjazdu. Zajęte miejsca:
1 miejsca: Janina Nowoselska, Illia Oliinyk, Ruslan Korop
2 miejsca: Barbara Syromyatnikova, Tadeusz Książkiewicz, Tymoteusz Draniewicz,
3 miejsca: Sergiusz Lonc, Jakub Cichomski, Vitalii Ambroziak, Yurii Kalinchyk, Vitalii Polishchuk
5 miejsca: Alicja Książkiewicz, Adrian Kasiński, Kamil Lewandowski
7 miejsca: Dmytro Verichev, Casper Surowiński, Sebastian Wojtysiak
Pozostali poza miejscami punktowanymi
Gratulacje dla zawodników
14.04.2019
Mała Liga KOKORO - II zawody
W niedzielę nasi najmłodsi rywalizowali w II Edycji Małej Ligi KOKORO. Jak zwykle było wiele emocji, ale wszyscy byli bardzo dzielni. Widać spory progres u tych, którzy regularnie uczestniczą w sobotnich randori. Gratulacje dla wszystkich uczestników.
20.03.2019
Starty Judoków
Nasi zawodnicy wzięli udział w silnie obsadzonym Międzynarodowym Pucharze Czech Grand Prix Ostrava 2019. Na starcie stanęło ponad 1500 zawodniczek i zawodników. Po zawodach wzięliśmy udział w campie. Możemy być zadowoleni z pierwszego w tym roku startu i postawy naszych zawodników:
1 miejsce - Natalia Stokłosa
2 miejsca - Illia Oliinyk oraz Ruslan Korop
3 miejsce - Yurii Kalinchyk
9 miejsce - Sergiusz Lonc
Tymoteusz Draniewicz i Vitalii Polishchuk nie przebili się przez eliminacje.

We wcześniejszym starcie w Pucharze Europy wystartowało dwoje naszych zawodników. We Włoszech Natalia Stokłosa zajęła 9 miejsce, a w Hiszpanii Bruno Jesionek nie przebił się przez eliminacje. Już wkrótce kolejne starty i kolejne wyzwania

Gratulujemy!
14.03.2019
Sukcesy judoków
Pracowity weekend za nami. Aż trzy turnieje, w których uczestniczyliśmy w sobotę. Na początek dobre wieści z Gyor na Węgrzech, gdzie w Pucharze Europy kadetów nasza zawodniczka Natalia Stokłosa zajęła piąte miejsce.

W Gdańsku nasi najwyżej sklasyfikowani po sześciu turniejach ligi zawodnicy walczyli w mocno obsadzonej International Judo League. Wysłaliśmy siódemkę zawodników, pięciu wraca z medalami.
1 miejsca: Dariusz Jaworowski, Iliia Oliinyk
2 miejsce: Sergiusz Lonc
3 miejsca: Krystian Jarosik, Kamil Lewandowski

Do Sochaczewa na turniej międzynarodowy pojechało 23 naszych uczniów. Zawody z racji skali trudności spełniły swoje zadanie, gdyż pozwoliły wszystkim powalczyć kilka razy, a o to głównie chodziło. Zdobyliśmy 19 medali:
1 miejsca: Larysa Hnatchuk, Yurii Kalinchyk, Ruslan Korop, Oleksandr Kovbasiuk, Oleksandr Mateichuk, Bartłomiej Mokros, Janina Nowosielska, Stanisław Tsuryk, Dmytro Verichev, Tatiana Wachowska
2 miejsca: Adrian Kasiński, Aleksandra Kowal, Iga Przybylska, Artur Shkromyda,
3 miejsca: Tymoteusz Draniewicz, Tymofii Kotyrlo, Alicja Książkiewicz, Yurii Svishchevskyi, Tymon Zwierzchowski
5 miejsca: Antoni Grzywa, Paweł Hase, Yurii Vakhovskyi
Gratulacje dla wszystkich zawodników
18.11.2018
Mistrzostwa Świata w Sambo
Dobre wieści z Gruzji, gdzie dwie zawodniczki klubu KOKORO walczyły w Mistrzostwach Świata w Sambo. Wicemistrzynią Świata do lat 18 została uczennica klasy Ia LO Natalia Stokłosa, a na VII miejscu w kategorii do lat 20 zameldowała się Magdalena Jarkowska. Gratulujemy!
16.10.2018